Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia

14.04.2021 godzina 18.00 

W tej ankiecie jest 2 pytań.
Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia
(To pytanie jest wymagane)
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza w celu wzięcia udziału w niniejszym wydarzeniu organizowanym w formie online, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Ponadto informujemy że wydarzenie to organizowane będzie przy użyciu platformy rejestrującej dźwięk i obraz oraz będzie publikowane w formie zdjęć/filmów na portalach społecznościowych, stronie www.wsb.edu.pl oraz Youtube w celach informacyjnych oraz promocyjnych Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach, prosimy o nie włączanie kamery w trakcie trwania wydarzenia lub o nie przesyłanie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.