Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty - Nowe technologie w pracy seniora

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty „Nowe technologie w pracy Seniora”, które poprowadzi Wiktor Niedzicki – pasjonat nauki, autor programu Laboratorium! Razem z prowadzącym wejdziecie w świat wiedzy i doświadczeń, robotów i inteligentnych przedmiotów, zobaczycie Kosmos w swoim własnym domu. Poznacie nowe technologie, które będziecie mogli wykorzystać w codziennym życiu i pracy.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Na przekór metryce – osoby 50+ i Seniorzy na srebrnym rynku pracy” dofinansowanym z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” przez Ministra Edukacji i Nauki.

Warsztaty są nieodpłatne. Odbędą się w formie online poprzez platformę Zoom. By wziąć udział należy mieć komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną aplikacją Zoom. Do osób, które się zapiszą zostanie wysłana instrukcja pobrania aplikacji, oraz linki do spotkań warsztatowych.

W programie warsztatów m.in.:

- Fizyka jakiej nie znamy /8.03/ g.16.30

- Kosmos w naszym domu /9.03./ g.11.00

- Roboty do roboty /9.03/ g.16.30

- Komputer w dobie pandemii /16.03/ g.11.00

- Inteligentne materiały /16.03/ g.16.30

 

Wiktor Niedzicki

 – popularyzator nauki, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor programu „Laboratorium”, w ramach którego popularyzował wiedzę o fizyce i najważniejszych osiągnięciach techniki – podejmował m.in. tematykę laserów, energii jądrowej, radioastronomii czy mikroskopii, a także pokazywał naukę bliską życiu codziennemu. W telewizji tworzył i prowadził również takie programy jak „Kuchnia” i „Od kuchni” (wyjaśniające podstawy fizyki), „Cyrk fizyków” (ukazujące w lekki i zabawny sposób odkrycia fizyki), „Świat według Einsteina”, „Nobel dla Polaka”, „Encyklopedia niewiedzy” czy „Machina czasu”. Z kolei jako dziennikarz radiowy pracował w redakcji popularyzacji nauki w Programie Czwartym Polskiego Radia, a następnie w „Czterech porach roku” i „Lecie z Radiem” w Programie Pierwszym Polskiego Radia.  

Dane osobowe
(To pytanie jest wymagane)

Dane osobowe uczestnika:

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

Oświadczam, iż zobowiązuje się do udziału we wszystkich warsztatach - nowe technologie w pracy seniora.

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza w celu wzięcia udziału w niniejszym wydarzeniu organizowanym w formie online, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Ponadto informujemy że wydarzenie organizowane będzie przy użyciu platformy rejestrującej dźwięk i obraz oraz będzie publikowane w formie zdjęć na stronie internetowej www.wsb.edu.pl/utw oraz portalach społecznościowych w celach informacyjnych oraz promocyjnych Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach, prosimy o nie włączanie kamery w trakcie trwania wydarzenia lub o nie przesyłanie elektronicznego formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.