Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

V Konkurs Fotograficzny Uniwersytetów Trzeciego Wieku "Moje miejsce na ziemi"

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB zaprasza do udziału w V Konkursie Fotograficznym Uniwersytetów Trzeciego Wieku dla słuchaczy UTW  z województw: śląskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. Temat tej edycji to – „Moje miejsce na ziemi"

 

Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Celem konkursu jest pokazanie piękna i różnorodności ponadpokoleniowej utrwalanej na fotografiach przez słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 

Przewidziano trzy kategorie konkursu: architektura, natura/przyroda, człowiek. Termin nadsyłania prac 15 marca 2022 r. - zgodnie z regulaminem na adres konkurs.utw@wsb.edu.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na www.wsb.edu.pl/utw w dziale Konkurs Fotograficzny 2022. Finał konkursu przewidziany jest 17 maja 2022 r.
 

 

Kontakt - Biuro UTW Akademii WSB

tel. 32 295 93 93

Dane osobowe
(To pytanie jest wymagane)

Dane osobowe:

(To pytanie jest wymagane)
(To pytanie jest wymagane)

Czy jest Pan/Pani zaszczepiony/a przeciwko COVID-19?

RODO
(To pytanie jest wymagane)

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Akademia WSB więcej informacji znajdzie Pan/Pani klikając: [KONTAKT]

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych o przysługujących uprawnieniach znajdują się tutaj: [kliknij aby rozwinąć]

W trosce o bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych informujemy, że wypełnienie niniejszego formularza w celu wzięcia udziału w opisanym wyżej konkursie, wymaga podania przez Pana/Panią danych osobowych oraz jest równoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w tym celu. Jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.

 

Informujemy, nadto że wydarzenie będzie relacjonowane za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz oraz transmitowane na żywo za pomocą kanału YouTube oraz będzie publikowane w postaci filmów i fotografii cyfrowej w dowolnym formacie i w następujących mediach: stronach internetowych Akademii WSB – portal wsb.edu.pl, mediach społecznościowych, w związku z działalnością promocyjną i informacyjną Akademii WSB, jeżeli nie wyraża Pan/Pani zgody na wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku w powyższych celach może Pan/Pani uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie za pomocą kanału YouTube wówczas Pana/Pani dane osobowe nie będą publikowane, w innym wypadku prosimy o nie wypełnianie formularza, co będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.